facebook przychodnia sporto instagram przychodnia sporto

SPORTO zostało Partnerem Medycznym klubu Widzew Łódź

Na mocy umowy z Klubem, Sporto otoczy opieką medyczną zawodników pierwszej drużyny Widzewa Łódź. Zakres świadczeń obejmie mecze mistrzowskie i pucharowe, a także wszelkie konsultacje i badania. Sporto będzie również opiniować pod względem medycznym zawodników, których Klub zamierza pozyskać w procesie transferowym. Umowa wejdzie w życie z dniem 1 lutego 2022 roku.

Warto dodać, że w przeszłości Klub współpracował już z przychodnią, której placówki znajdują się przy ulicy Miedzianej 13/15 i przy ulicy Antoniego Książka 18. Przez lata zawodnikami pierwszej drużyny opiekował się lek. Radosław Grabowski, a także prezes zarządu spółki Sporto - prof. Marcin Domżalski. - Traktujemy podpisanie tej umowy jako duże wyróżnienie dla naszej placówki. Jednocześnie zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności, która jest przed nami w nadchodzących miesiącach wobec Klubu i kibiców Widzewa. Ze swojej strony zrobimy wszystko, aby pomóc Widzewowi zrealizować cel nadrzędny, czyli awans do ekstraklasy. Bezpośredni nadzór nad zespołem Widzewa będzie pełnił lek. Radosław Grabowski, wspierany przez lek. Błażeja Wójtowicza i zespół naszych specjalistów - powiedział prof. Marcin Domżalski.

Budując stabilne fundamenty organizacyjne Widzewa nie możemy zapominać o pionie medycznym, który ma bezpośredni wpływ na pierwszą drużynę. Wybraliśmy najlepszą ofertę, która pozwoli nam na kompleksową opiekę medyczną nad piłkarzami. Klub pozyskał partnera posiadającego wysoką renomę i bardzo dobre opinie dotychczasowych pacjentów, wśród których nie brakuje zawodników Widzewa, którzy w przeszłości mieli okazję współpracować ze specjalistami Sporto - powiedział Mateusz Dróżdż, prezes Widzewa Łódź.

widzew