PZP logo

Polski Związek Piłkarzy został utworzony 28 lutego 1997 z inicjatywy Marka Pięty, byłego gracza Górnika Wałbrzych, Widzewa Łódź i Hannover 96, który pełnił funkcję prezesa związku aż do swojej śmierci, 11 listopada 2016 roku. W skład grupy założycielskiej weszło łącznie 38 ówczesnych zawodników trzech klubów: Widzewa Łódź, Ceramiki Opoczno i Rakowa Częstochowa.

Za główny cel związku, założyciele uznali zwiększenie solidarność między piłkarzami oraz propagowanie i obronę praw zawodników.

Centrum Podologiczne logo

Centrum Podologiczne powstało jako pierwszy gabinet podologiczny w Łodzi i jeden z pierwszych w kraju. Od 10 lat propagujemy w naszym mieście ideę dbania o stopy. Nasza misja od początku była dwuetapowa: po pierwsze zaprezentować łodzianom, czym zajmuje się podolog, a następnie pomóc pacjentom z problemami podologicznymi. W Centrum rozwiązanie swoich kłopotów znajdą osoby borykające się z wrastającymi paznokciami, odciskami, haluksami, grzybicą, brodawkami wirusowymi, powikłaniami cukrzycy (zespół stopy cukrzycowej), i in. Naszą wiedzą chętnie dzielimy się także podczas autorskich szkoleń oraz ogólnopolskich kongresów i konferencji. Centrum Podologiczne – stawiamy ludzi na nogi.

LifePoint logo

Life Point jest siecią partnerską, pod której marką Life+ występuje szereg doświadczonych, specjalistycznych firm medycznych : Life + Sp. z o.o., Life Care GL+, Nasze Zdrowie GL+, Life Point, które zapewniają swoim Pacjentom pełną ofertę sprzętu ortopedycznego, rehabilitacyjnego, artykułów przeciwodleżynowych, sanitarnych, dla Amazonek, sprzętu urologicznego, stomijnego, środków higieny, czy tez kosmetyków zdrowotnych oraz produktów dla profilaktyki zdrowia.

Bioventus is a global leader in orthobiologics. Through a combination of internal product development, product/business acquisition, and distribution agreements, we will bring to market products which address a growing need for clinically effective, cost efficient, minimally invasive medical treatments, that engage and enhance the body’s natural healing processes.

Łódzki Klub Sportowy logo

ŁKS Łódź – polska kobieca drużyna siatkarska z Łodzi, będąca sekcją klubu sportowego ŁKS Łódź. Drużyna występuje w Lidze Siatkówki Kobiet.

Bosz centrum logo

Centrum odszkodowań BOSZ zajmuje się reprezentowaniem osób poszkodowanych w wypadkach, w dochodzeniu odszkodowania od firm ubezpieczeniowych oraz innych podmiotów i osób zobowiązanych do naprawienia szkody.

Działamy na terenie całej Polski (dojazd do klienta). Nasza reputacja i marka to efekt wieloletniej pracy w doradztwie na rzecz osób poszkodowanych w wypadkach lub innych zdarzeniach.

Nigdy nie obiecujemy Poszkodowanym przysłowiowych „gruszek na wierzbie”, tylko rzetelnie oraz uczciwie przedstawiamy sytuację faktyczną i prawną. Naszym misją i celem jest ochrona interesów poszkodowanych.

rugbylodz logo

Polski klub rugby z siedzibą w Łodzi. Siedmiokrotny mistrz Polski[1][2] i sześciokrotny zdobywca Pucharu Polski. Obecnie występuje w ekstralidze. Sekcja rugby powstała w Budowlanych Łódź w 1968 roku. Założycielem i ówczesnym trenerem sekcji był Ryszard Wiejski. Oprócz szkolenia zespołu ligowego objął szkolenie w zespole juniorów.

Columna Medica logo

Columna Medica to luksusowa klinika rehabilitacyjna zlokalizowana w centrum Polski, w otoczeniu stuletniego sosnowego lasu. Zapewniamy regenerację kompletną od rehabilitacji po odchudzanie, medycynę estetyczną i kosmetologię. Specjalizujemy się w nieinwazyjnym leczeniu kręgosłupa oraz ortopedycznej terapii manualnej, czyli bezpiecznej metodzie badania i leczenia dysfunkcji narządu ruchu. Nasze atuty to wykwalifikowana kadra, najwyższej klasy sprzęt medyczny, czterogwiazdkowy hotel, restauracja i luksusowa strefa Wellness&spa, a także wyjątkowe miejsce i leśny klimat.

Polski Zakład Ubezpieczeń logo

Grupa Kapitałowa Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń SA (Grupa PZU) jest jedną z największych instytucji finansowych w Polsce, a także Europie Środkowo-Wschodniej. Tradycje PZU sięgają 1803 roku, kiedy powstało pierwsze na ziemiach polskich towarzystwo ubezpieczeniowe. Jako spadkobierca ponad 200-letniej tradycji, PZU od wielu lat zapewnia kompleksową ochronę ubezpieczeniową we wszystkich najważniejszych dziedzinach życia prywatnego, publicznego i gospodarczego. Oprócz działalności ubezpieczeniowej Grupa PZU prowadzi także działalność w zakresie zarządzania otwartym funduszem emerytalnym, funduszami inwestycyjnymi i programami oszczędnościowymi.

Wizja V diagnostyka medyczna logo

WIZJA V diagnostyka medyczna (dawniej CDO FANTOM) to sieć pracowni w całej Polsce, w których pacjenci mogą wykonać badanie rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

W pracowniach Wizja V można wykonać ponad 50 rodzajów badań. Wykonujemy badania odpłatnie, w trybie standardowym oraz VIP. Badamy także we współpracy z NFZ.

Centrum Medyczne Pro-Medyk logo

Pro-Medyk. powstała jako firma świadcząca usługi o charakterze nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej oraz transportu medycznego. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom poszerzyliśmy naszą działalność o usługi RTG i USG, oraz stworzyliśmy hurtownię medyczną.

arrow up
pzp logo
centrum podologiczne logo
LifePoint logo
Bioventus logo
Łódzki Klub Sportowy logo
BoszCentrum logo
budowlani logo
Columna Medica logo
Polski Zakład Ubezpieczeń logo
Wizja V diagnostyka medyczna logo
Centrum Medyczne Pro-Medyk logo
arrow down