Specjalista Ortopeda Traumatolog Marcin Domżalski

prof. UM dr hab. n. med. Marcin Domżalski
Specjalista Ortopeda Traumatolog

Telefon: 42 671 77 77, 502 031 022
Koszt wizyty : 200 zł
Wizyta kontrolna do 3 miesięcy od operacji prywatnej : 60 zł


Absolwent z wyróżnieniem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi w 1997 roku. Uczestnik Stacjonarnych Studiów Doktoranckich na Uniwersytecie w Łodzi. Tytuł doktora nauk medycznych otrzymał z wyróżnieniem w 2002 roku. Stypendysta OASI Milano w 2002 roku. Stypendysta jako research fellow na T. Jefferson University of Philadephia w A.I. duPont Hospital for Children, USA w 2005/2006. Uzyskał tytuł doktora habilitowanego nauk medycznych w 2011 roku. Od lutego 2015 kierownik Kliniki Ortopedii i Traumatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Jeden z członków założycieli i Prezes Polskiego Towarzystwa Artroskopowego. Członek międzynarodowy Amerykańskiej Akademii Ortopedów AAOS, członek międzynarodowych towarzystw artroskopowych ESSKA oraz ISAKOS. Członek Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego. Przez wiele lat lekarz klubowy sekcji piłkarskiej RTS Widzew Łódź i koszykarskiej MUKS Widzew, a od 4 lat lekarz reprezentacji narodowych w piłce siatkowej PZPS. Edytor pomocniczy w polskiej wersji Journal of AAOS, Sports Health, Case Reports in Orthopedics. Główne zainteresowania naukowe i zawodowe: leczenie urazów sportowych, chirurgia artroskopowa stawów oraz leczenie choroby zwyrodnieniowej stawów”

dr n. med. Marek Drobniewski
Specjalista Ortopeda Traumatolog
Specjalista medycyny sportowej

Telefon: 42 671 77 77, 502 031 022
Koszt wizyty: 150 zł


Obszar zainteresowań: endoprotezoplastyka stawu biodrowego i kolanowego, choroba zwyrodnieniowa stawów, medycyna sportowa. Afiliacja: Adiunkt - Klinika Ortopedii i Ortopedii Dziecięcej, CKD, Uniwersytet Medyczny w Łodzi. Reprezentacja Polski w Piłce Nożnej Plażowej – PZPN. Specjalizacja: 2010r. - Ortopedia i Traumatologia Narządu Ruchu, 2013r. – Medycyna Sportowa. Doktorat: 2008r. - Uniwersytet Medyczny w Łodzi. Uczelnia: 2002r. - Uniwersytet Medyczny w Łodzi. Członek Towarzystw: PTOiTr, PTMS, SICOT, AAOS, AAHKS. Recenzent Czasopism International Ortopaedics. Komitet Redakcyjny Journal of AAOS – wydanie polskie.

Specjalista Ortopeda Traumatolog Adam Kwapisz

dr n. med. Adam Kwapisz
Specjalista ortopeda traumatolog

Telefon: 42 671 77 77
Koszt wizyty: 150 zł


Asystent Kliniki Ortopedii i Ortopedii Dziecięcej CKD UM w Łodzi. Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, na którym to uzyskał również tytuł Doktora Nauk Medycznych. Zawodowo zajmuje się wszelkiego rodzaju urazami, złamaniami, chorobą zwyrodnieniową, artroskopią w obrębie barku i łokcia. Specjalizuje się również w urazach sportowych kolana. Uczestnik licznych kursów w Polsce i za granicą. Odbył staże pod opieką: P.Randelli (Mediolan), N.van Dijk (Amsterdam), S.Rodeo (USA). Członek towarzystw: PTOiTr, AAOS, ESSKA, SICOT i PPOS. Pierwszy Polak, który zdał światowy egzamin z ortopedii SICOT Diploma

dr n. med. Paweł Flont
Specjalista Ortopeda Traumatolog

Telefon: 42 671 77 77, 502 031 022
Koszt wizyty: 150 zł


Adiunkt w Klinice Ortopedii i Truamatologii Instyutu „Centrum Zdrowia Matki Polk”. Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, na którym obronił z wyróżnieniem  tytuł Doktora Nauk Medycznych. Zajmuje się ortopedią chirurgią urazową młodzieży i dzieci. Moje zainteresowania zawodowe obejmują: leczenie zachowawcze i operacyjne pacjentów z mózgowym porażeniem dziecięcym (podanie toksyny botulinowej, operacje rekonstrukcji biodra i osteotomii kości długich,zabiegi z transferem ścięgien i mięśni w przebiegu ręki spastycznej, rekonstrukcje stopy), leczenie operacyjne wad ręki (syndactylie, palce dodatkowe, deformacje palców, hipoplazje kciuka, ręka rozszczepiona i inne), leczenie zachowawcze i operacyjne wad narządu ruchu (dysplazja stawów biodrowych, stopa końsko-szpotawa) leczenie operacyjne złamań u dzieci, leczenie urazów sportowych głównie stawu skokowego i kolanowego, leczenie operacyjne narządu ruchu w przebiegu innych chorób nerwowo-mięśniowych, leczenie operacyjne urazów i dysfunkcji ręki po urazach (rekonstrukcje ścięgien i nerwów), leczenie zmian kostnych u dzieci.


Uczestnik licznych zagranicznych kursów i stażów.
Członek towarzystw PTOiTr sekcji ortopedii dziecięcej, SICOT.

specjalista ortopeda traumatolog, chirurg ręki Miłosz Andrzejewski

dr n. med. Miłosz Andrzejewski
Specjalista ortopeda traumatolog, chirurg ręki

Telefon: 42 671 77 77, 502 031 022
Koszt wizyty: 150 zł


Starszy asystent Klinki Chirurgii Ręki Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, w której pracuje od 12 lat, od czasu ukończenia stażu podyplomowego. Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Specjalizuje się w urazach i chorobach ręki. Zajmuje się leczeniem operacyjnym i zachowawczym schorzeń ręki takich jak: zespół kanału nadgarstka, zespół rowka nerwu łokciowego, choroba Dupuytrena, choroba de Quervaina, palce zatrzaskujące, łokieć tenisisty i golfisty, deformacje pourazowe ręki, przykurcze palców, świeże i zastarzałe uszkodzenia ścięgien, złamania w obrębie przedramienia, nadgarstka, śródręcza i palców, choroba zwyrodnieniowa stawów, torbiele i guzy w obrębie ręki.

Sebastian Żabierek Ortopeda traumatolog

dr n. med. Sebastian Żabierek
specjalista ortopeda traumatolog

Telefon: 42 671 77 77, 502 031 022
Koszt wizyty: 150 zł


Jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, asystentem w Klinice Ortopedii i Traumatologii na UM w Łodzi, w trakcie doktoratu na Wydziale Lekarskim UM. W dotychczasowym życiu zawodowym pracował w Klinice Ortopedii i Ortopedii Dziecięcej UM w Łodzi, w szpitalu im. Radlińskiego i w Centrum Kliniczno- Dydaktycznym UM w Łodzi. Jego obecnym miejscem pracy jest szpital USK im. WAM. Poza urazami sportowymi zajmuje się także leczeniem chorób zwyrodnieniowych stawów, ortopedią dziecięcą oraz diagnozowaniem ultrasonograficznym dysplazji stawów biodrowych. Specjalizuje się głównie w zabiegach artroskopowych (w tym rekonstrukcyjnych).

 Michał Zankowicz, specjalista ortopeda traumatolog

lek. Michał Zankowicz
Specjalista ortopeda traumatolog

Telefon: 42 671 77 77, 502 031 022
Koszt wizyty: 150 zł


Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Szkolenie specjalizacyjne odbywałem w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Zgierzu. Obecnie jestem asystentem w Oddziale Ortopedyczno Urazowym Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Skierniewicach. W codziennej pracy zajmuję się diagnostyką oraz leczeniem chorób i urazów narządu ruchu. Szczególnie interesuję się operacyjnym zespalaniem złamań, leczeniem zmian zwyrodnieniowych stawów oraz zabiegami artroskopowymi. Jestem osobą otwartą i kontaktową. Dobro pacjenta jest dla mnie najważniejsze. Stale poszerzam swoją wiedzę i umiejętności na konferencjach oraz kursach. Członek towarzystw: PTOiTr, PTArtro, IBRA.

 Jan Bielicki, specjalista ortopeda traumatolog

dr n. med. Jan Bielicki
Specjalista ortopeda traumatolog

Telefon: 42 671 77 77, 502 031 022
Koszt wizyty: 150 zł


Absolwent Wydziału Lekarskiego Łódzkiej Akademii Medycznej -rocznik 2000. Specjalizację w dziedzinie Ortopedii i Traumatologii uzyskał w roku 2009. Doświadczenie operacyjne zdobywał w Miejskim Centrum Medycznym im. Karola Jonshera w Łodzi i w Medical Magnus Clinic. Członek Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego. W roku 2001 ukończył Szkołę Podchorążych Rezerwy, gdzie pełnił funkcję Zastępcy Dowódcy Plutonu. W latach 2005-2007 lekarz klubowy sekcji piłkarskiej ŁKS. Uczestnik licznych kursów krajowych i międzynarodowych. Posiadacz licznych certyfikatów Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego, w zakresie Ultrasonografii Układu Ruchu.W roku 2010 ukończył na Politechnice Łódzkiej Studia Podyplomowe „Zarządzanie Służbą Zdrowia i Elementy Techniki Medycznej” z wynikiem bardzo dobrym.Na co dzień zajmuje się leczeniem urazów, ze szczególnym uwzględnieniem urazów sportowych oraz choroby zwyrodnieniowej stawów. Główne zainteresowania naukowe to leczenie operacyjne ścięgna Achillesa, po uszkodzeniu urazowym, oraz leczenie tendinopatii ścięgna Achillesa.
Zainteresowania: Sporty Walki, Strzelectwo Sportowe.

dr n. med. Krzysztof Andrzejewski
Ortopeda

Telefon: 42 671 77 77, 502 031 022
Koszt wizyty: 150 zł


prof. UM dr hab. n. med. Piotr Grzelak
Specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej

Telefon: 42 671 77 77, 502 031 022
Koszt wizyty: wg. cennika USG


radiolog Jan Sokal

lek. Jan Sokal
Radiolog

Telefon: 42 671 77 77, 502 031 022
Koszt wizyty: wg. cennika USG


lek. Jakub Żabierek
Radiolog

Telefon: 42 671 77 77, 502 031 022
Koszt wizyty: wg. cennika USG


dr n. med. Justyna Pigońska
Specjalista neurolog

Telefon: 42 671 77 77, 502 031 022
Koszt wizyty: 120 zł


Jest specjalistą z bogatym doświadczeniem neurofizjologicznym. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych polskich i zagranicznych konferencjach naukowych. Autorka publikacji na temat uszkodzeń nerwów obwodowych, wielokrotny wykładowca na kursach i konferencjach polskich i zagranicznych. Prowadzi szkolenia z zakresu EMG dla lekarzy i techników. W 2001 roku ukończyła kurs EMG, a w 2006 roku uzyskała licencję nr 97. Natomiast w 2003 roku ukończyła kurs z zakresu potencjałów wywołanych, a w 2013 uzyskała licencję PW nr 44. w 2009 roku obroniła pracę doktorską na temat „ Droga do rozpoznania stwardnienia zanikowego bocznego w warunkach polskich”.
Swoją pracę traktuje z pasją. Cechuje ją niezwykła empatia w stosunku do pacjenta.

dr n. med Jan Fortuniak
Specjalista neurochirurg

Telefon: 42 671 77 77
Koszt wizyty: 200 zł


Dr n. med Jan Fortuniak ukończył z wyróżnieniem Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W 2008 roku uzyskał tytuł doktora nauk medycznych. W 2012 roku ukończył specjalizację z neurochirurgii. Pracuje w Oddziale Neurochirurgii Szpitala im. Barlickiego w Łodzi oraz współpracuje ze szpitalem SALVE w Łodzi. Posiada prestiżowy Europejski Certyfikat Neurochirurgii, który jest świadectwem ukończenia kursów z neurochirurgii i zdania egzaminów Europejskiego Towarzystwa Neurochirurgów (EANS). Zajmuje się leczeniem guzów mózgu, tętniaków naczyń mózgowych, chorobami nowotworowymi i zwyrodnieniowymi kręgosłupa oraz chorobami nerwów obwodowych.

dr n. med. Marcin Rosiak
Specjalista chorób wewnętrznych, kardiolog

Telefon: 42 671 77 77, 502 031 022
Koszt wizyty: 150 zł


Starszy asystent w Klinice Elektrokardiologii Regionalnego Centrum Chorób Serca im. Dr S. Sterlinga w Łodzi. Zajmuje się leczeniem arytmii, niewydolności serca oraz nadciśnienia tętniczego. Przeprowadza kontrole rozruszników i kardiowerterów.

dr n. med. Wojciech Jankowski
Specjalista chirurgii ogólnej

Telefon: 42 671 77 77, 502 031 022
Koszt wizyty: 100 zł


specjalista reumatolog Anna Lewandowska-Polak

dr n. med. Anna Lewandowska-Polak
Specjalista reumatolog

Telefon: 42 671 77 77, 502 031 022
Koszt wizyty: 150 zł


Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Związana z łódzką uczelnią od początku swojej pracy zawodowej. Była adiunktem w Klinice Immunologii, Reumatologii i Alergii, a obecnie pracuje w Klinice Reumatologii UM. Jest specjalistą chorób wewnętrznych, reumatologii i alergologii. Przez wiele lat leczyła głównie pacjentów cierpiących na choroby alergiczne, a obecnie pasjonuje się inną dziedziną immunologii klinicznej, to znaczy reumatologią. Zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób zapalnych stawów oraz układowych chorób tkanki łącznej, a także chorobą zwyrodnieniową stawów i osteoporozą.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Reumatologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.

Dr Radosław Grabowski Ortopeda

lek. Radosław Grabowski
Ortopeda

Telefon: 42 671 77 77
Koszt wizyty: 100 zł


Asystent w Klinice Ortopedii Szpitala USK im. WAM w Łodzi. Poprzednio asystent w Klinice Ortopedii i Ortopedii Dziecięcej Szpitala CKD w Łodzi. Stypendysta Polskiego Towarzystwa Artroskopowego. Staż w Klinice Ortopedii Sportowej akredytowanej przez FIFA - Acibadem Fulya Sports Center. Uczestnik konferencji FIFA F-MARC Isokinetic Football Medicine Injuries - Londyn, Mediolan. Opieka medyczna nad piłkarzami RTS Widzew Łódź.

lek. Patrycja Szkutnik

lek. Patrycja Szkutnik
Ortopeda

Telefon: 42 671 77 77, 502 031 022
Koszt wizyty: 100 zł


lek. Jędrzej Lesman
Ortopeda

Telefon: 42 671 77 77, 502 031 022
Koszt wizyty: 100 zł


lek. Andrzej Świniarski Ortopeda

lek. Andrzej Świniarski
Ortopeda

Telefon: 42 671 77 77, 502 031 022
Koszt wizyty: 100 zł


Dr Łukasz Lipiński Ortopeda

lek. Łukasz Lipiński
Ortopeda

Telefon: 42 671 77 77, 502 031 022
Koszt wizyty: 120 zł


Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, student studiów doktoranckich, asystent w Klinice Ortopedii i Ortopedii Dziecięcej w Łodzi. W ortopedii interesuje się operacyjnym zaopatrywaniem urazów sportowych u profesjonalnych i amatorskich sportowców oraz wpływem treningu motorycznego na profilaktykę urazów. Stypendysta organizacji ISAKOS, San Diego, 2015r. Członek organizacji: PTArtro, PTOiTr, ISAKOS, ESSKA. Uczestnik międzynarodowych kursów. Były wspinacz sportowy, freediver.

lek. Marcin Piwnik
Lekarz rehabilitacji medycznej

Telefon: 42 671 77 77, 502 031 022
Koszt wizyty: 80 zł


Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Lekarz w trakcie specjalizacji z rehabilitacji medycznej oraz trener CrossFit. Łączy wiedzę medyczną ze sportową, stawiając na prewencję urazów oraz ich szybką rehabilitację. Do swoich badań wykorzystuje analizę ruchu, bazę testów funkcjonalnych oraz zaawansowaną diagnostykę ultrasonograficzną z elastografią. W leczeniu narządu ruchu używa takich technik jak kinesiotaping, rehabilitacyjne obrazowanie ultrasonograficzne, terapia punktów spustowych, flossing, terapia manualnej według standardów NOMPT, trening funkcjonalny.

Fizjoterapeuta Mgr Hanna Klimczak

mgr Hanna Klimczak
Fizjoterapeuta

Telefon: 42 671 77 77, 502 031 022
Koszt wizyty: wg. cennika rehabilitacji


Magister fizjoterapii, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Specjalizuje się w rehabilitacji pacjentów ortopedycznych, po urazach, operacjach i zabiegach, głównie z dolegliwościami narządu ruchu. Pracuje metodą PNF (przyjazne dla pacjenta techniki przywracania funkcji ruchowych w wyniku urazów lub chorób); wykonuje kinesiotaping (plastrowanie dynamiczne), terapię tkanek miękkich. Prowadzi również treningi funkcjonalne, programy rehabilitacji dopasowując ćwiczenia indywidualnie do każdego pacjenta.

Fizjoterapeuta Mgr Katarzyna Przybylak

dr n. med. Katarzyna Przybylak
Fizjoterapeuta

Telefon: 42 671 77 77, 502 031 022
Koszt wizyty: wg. cennika rehabilitacji


Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Obecnie na studiach doktoranckich UM w Łodzi i studiach podyplomowych z zakresu przygotowania motorycznego w grach zespołowych w Katowicach. Zajmuję się głownie pacjentami z dolegliwościami narządu ruchu (po urazach, operacjach ortopedycznych, z zespołami bólowymi) wykorzystując terapię tkanek miękkich, trening funkcjonalny i elementy terapii manualnej holistycznej.

mgr Łukasz Kisieliński
Fizjoterapeuta

Telefon: 42 671 77 77, 502 031 022
Koszt wizyty: wg. cennika rehabilitacji


Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Specjalizuję się w medycynie ortopedycznej, terapii manualnej, rehabilitacji sportowej, terapii tkanek miękkich oraz treningu motorycznym. Zajmuję się przede wszystkim pacjentami po urazach sportowych oraz pacjentami z dolegliwościami narządu ruchu. Ukończył liczne kursy specjalistyczne. Od wielu lat współpracuje z klubami sportowymi, Szkołami Mistrzostwa Sportowego oraz Reprezentacją Polski (siatkówka plażowa).

Fizjoterapeuta Mgr Hubert Gołąbek

mgr Hubert Gołąbek
Fizjoterapeuta

Telefon: 42 671 77 77, 502 031 022
Koszt wizyty: wg. cennika rehabilitacji


Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, magister fizjoterapii oraz instruktor odnowy biologicznej. Specjalizuje się w pracy z pacjentami po urazach i zabiegach ortopedycznych, z zespołami bólowymi narządów ruchu, także z dziećmi. Ukończył liczne kursy w tym kierunku. W swojej pracy wykorzystuje terapię tkanek miękkich, masaż, elementy integracji strukturalnej, kinesiology taping oraz FDM. Prowadzi także trening funkcjonalny oraz pełną rehabilitację indywidualną. Przyjmuje również w Sieradzu. Fizjoterapeuta RTS Widzew

mgr Krzysztof Stefański
Fizjoterapeuta

Telefon: 42 671 77 77, 502 031 022
Koszt wizyty: wg. cennika rehabilitacji


Ukończyłem UM w Łodzi na wydziale fizjoterapii w 2006 r. (mgr fizjoterapii). Prowadziłem zajęcia ze studentami UM z dydaktyki i masażu, pracowałem w Klinice Rehabilitacji pod opieką prof. J. Czernickiego. Prowadzę własną działalność fizjoterapeutyczną ze szczególnym nastawieniem na urazy stawów kolanowych, skokowych i barków. Przygotowuję pacjentów poprzez pokazy ćwiczeń, zabezpieczenie w ortezy do zabiegów rekonstrukcyjnych stawów kolanowych.

Fizjoterapeuta Monika Barwińska

Monika Barwińska
Fizjoterapeuta

Telefon: 42 671 77 77, 502 031 022
Koszt wizyty: wg. cennika rehabilitacji


Dyplomowany fizjoterapeuta z ponad 20 letnim stażem pracy w zawodzie. ​ Zajmuje się rehabilitacją po urazach ortopedycznych i zabiegach operacyjnych. Pomaga pacjentom cierpiącym na zespoły bólowe, zmiany zwyrodnieniowe aparatu ruchu i dysfunkcje stóp. W swojej pracy wykorzystuje wiedzę uzyskaną na licznych kursach i szkoleniach w kraju i za granicą. Stosuje masaż, terapię tkanek miękkich, terapię manualną, ćwiczenia indywidualne, kinesiology taping, techniki osteopatyczne i inne. Specjalizuje się w badaniu stóp. Wykonuje profesjonalne, indywidualne wkładki do obuwia - profilaktyczne, korekcyjne i dla sportowców. Szkolona przez najlepszych specjalistów z Francji.​ Jest wyłącznym dystrybutorem plastrów do kinesiology taping KT TAPE używanych przez sportowców na całym świecie.

mgr Joanna Kowalska
Fizjoterapeuta

Telefon: 42 671 77 77, 502 031 022
Koszt wizyty: wg. cennika rehabilitacji


Obszary zainteresowań: fizjoterapia pooperacyjna stawów obwodowych, fizjoterapia zachowawcza w dolegliwościach bólowych stawów obwodowych i kręgosłupa, fizjoterapia w urazach sportowych.
Afiliacja: doktorantka w Klinice Ortopedii i Traumatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, USK im. WAM w Łodzi. Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi w roku 2015. Uczestniczka wielu konferencji naukowych i szkoleń specjalistycznych z zakresu ortopedii i fizjoterapii w ortopedii (m.in. ESSKA Congress, ESSKA ESMA – European Sports Medicine Associates, PTArto). Fizjoterapeuta Kadry Narodowej Seniorów w skokach do wody. Dyplomowana terapeutka manualna Terapii Manualnej wg standardów IFOMPT (), kontynuuje naukę tej metody na 3-letnim kursie rozwijającym. W pracy z pacjentami wykorzystuje różne metody pracy z tkankami miękkimi, techniki terapii manualnej, neuromobilizacje, suche igłowanie, flossing, pinoterapię, trening funkcjonalny, kinesiology taping.

mgr Joanna Kapusta
Fizjoterapeuta

Telefon: 42 671 77 77, 502 031 022
Koszt wizyty: wg. cennika rehabilitacji


Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, który ukończyła z wyróżnieniem, uczestniczka studiów doktoranckich na Uniwersytecie, pracownik Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Specjalizuje się w dolegliwościach bólowych kręgosłupa, rehabilitacji kardiologicznej oraz urazach sportowych, głównie stawów kolanowych i barkowych. Jest rehabilitantem klubowym sekcji piłkarskiej Pelikan Łowicz. Ukończyła liczne kursy z zakresu manualnych technik leczenia dyskopatii lędźwiowej, dysfunkcji stawu kolanowego i barkowego, tapingu rehabilitacyjnego i sportowego, neuromobilizacji nerwów obwodowych, a także równowagi mięśniowej i sensomotoryki. W swojej pracy do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, krok po kroku osiągając założony cel.

Monika Gołdyn
Fizjoterapeuta

Telefon: 42 671 77 77, 502 031 022
Koszt wizyty: wg. cennika rehabilitacji


Absolwentka studiów magisterskich na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Specjalizuje się w rehabilitacji pacjentów z dolegliwościami narządu ruchu, po urazach, operacjach i zabiegach ortopedycznych. Ukończyła liczne kursy i szkolenia. W swojej pracy wykorzystuje terapie tkanek miękkich, terapie punktów spustowych, kinesiology taping, flossing i elementy treningu funkcjonalnego. Program rehabilitacji dobiera indywidualnie do każdego pacjenta. Jest fizjoterapeutką koszykarek klubu MUKS Widzew Łódź.

Julia Kwiatkowska
Fizjoterapeuta

Telefon: 42 671 77 77, 502 031 022
Koszt wizyty: wg. cennika rehabilitacji


Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Obecnie w trakcie studiów magisterskich. Specjalizuje się w pracy z pacjentami po urazach i zabiegach ortopedycznych. Zajmuje się także osobami z zespołami bólowymi narządu ruchu. Ukończyła liczne kursy w tym kierunku. W pracy wykorzystuje terapię tkanek miękkich, kinesiology taping, flossing oraz ćwiczenia indywidualnie dopasowane do pacjenta. Amatorsko trenuje biegi krótko- i średniodystansowe, kolarstwo szosowe oraz triathlon.

mgr Łukasz Kapusta
Fizjoterapeuta

Telefon: 42 671 77 77, 502 031 022
Koszt wizyty: wg. cennika rehabilitacji


Dietetyk Aleksandra Urbaniak

mgr Aleksandra Urbaniak
Dietetyk

Telefon: 42 671 77 77, 502 031 022
Koszt wizyty: od 80 zł


Absolwentka Łódzkiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończyła studia magisterskie na kierunku Dietetyka. Dzięki jedenastoletniej pracy w Aptece „Pod Słońcem” w Łodzi, zdobyła dużą wiedzę w zakresie farmakologii oraz ochrony zdrowia. Na bieżąco uzupełnia wiadomości dotyczące leków, suplementów oraz zapotrzebowania organizmu na poszczególne składniki diety. Bierze udział w konferencjach dotyczących żywienia w chorobach oraz zasad dietetyki sportowej. Potrafi biegle dokonać oceny sposobu żywienia i zaproponować odpowiednie modyfikacje diety. Posiada wiadomości dotyczące żywienia osób starszych. Potrafi wskazać zalecenia żywienia dla pacjenta w przypadku chorób towarzyszących.
Jest pasjonatką kolarstwa szosowego na długich dystansach. Interesuje się żywieniem w sporcie oraz bilansem energetycznym wysiłku fizycznego.

arrow up
Specjalista Ortopeda Traumatolog Marcin Domżalski

dr n. med. Marek Drobniewski

Specjalista Ortopeda Traumatolog Adam Kwapisz

dr n. med. Paweł Flont

specjalista ortopeda traumatolog, chirurg ręki Miłosz Andrzejewski
ortopeda Sebastian Żabierek
ortopeda Michał Zankowicz
ortopeda Jan Bielicki

dr n. med. Krzysztof Andrzejewski

prof. UM dr hab. n. med. Piotr Grzelak

radiolog Jan Sokal

lek. Jakub Żabierek

lek. Justyna Pigońska

dr n. med Jan Fortuniak

dr n. med. Marcin Rosiak

dr n. med. Wojciech Jankowski

specjalista reumatolog Anna Lewandowska-Polak
Dr Radosław Grabowski Ortopeda
lek. Patrycja Szkutnik

lek. Jędrzej Lesman

lek. Andrzej Świniarski
ortopdeda Łukasz Lipiński

lek. Marcin Piwnik

Fizjoterapeuta Hanna Klimczak
fizjoterapeuta Katarzyna Przybylak

mgr Łukasz Kisieliński

fizjoterapeuta Hubert Gołąbek

mgr Krzysztof Stefański

Fizjoterapeuta Monika Barwińska

mgr Joanna Kowalska

dr n. med. Joanna Kapusta

Monika Gołdyn

Julia Kwiatkowska

Łukasz Kapusta

Dietetyk Aleksandra Urbaniak
arrow down