Specjalista Ortopeda Traumatolog Marcin Domżalski

prof. Marcin Domżalski
Specjalista Ortopeda Traumatolog

Telefon: 42 671 77 77, 502 031 022, 574 486 140
Koszt wizyty: 300 zł


Absolwent z wyróżnieniem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi w 1997 roku. Uczestnik Stacjonarnych Studiów Doktoranckich na Uniwersytecie w Łodzi. Tytuł doktora nauk medycznych otrzymał z wyróżnieniem w 2002 roku. Stypendysta OASI Milano w 2002 roku. Stypendysta jako research fellow na T. Jefferson University of Philadephia w A.I. duPont Hospital for Children, USA w 2005/2006. Uzyskał tytuł doktora habilitowanego nauk medycznych w 2011 roku. Od lutego 2015 kierownik Kliniki Ortopedii i Traumatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Jeden z członków założycieli i Prezes Polskiego Towarzystwa Artroskopowego. Członek międzynarodowy Amerykańskiej Akademii Ortopedów AAOS, członek międzynarodowych towarzystw artroskopowych ESSKA oraz ISAKOS. Członek Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego. Przez wiele lat lekarz klubowy sekcji piłkarskiej RTS Widzew Łódź i koszykarskiej MUKS Widzew, a od 4 lat lekarz reprezentacji narodowych w piłce siatkowej PZPS. Edytor pomocniczy w polskiej wersji Journal of AAOS, Sports Health, Case Reports in Orthopedics. Główne zainteresowania naukowe i zawodowe: leczenie urazów sportowych, chirurgia artroskopowa stawów oraz leczenie choroby zwyrodnieniowej stawów”

specjalista ortopeda traumatolog Sebastian Żabierek

dr n. med. Sebastian Żabierek
specjalista ortopeda traumatolog

Telefon: 42 671 77 77, 502 031 022, 574 486 140
Koszt wizyty: 220 zł


Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Specjalista w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Obecnie Starszy Asystent w Klinice Ortopedii i Traumatologii narządu ruchu USK im. WAM w trakcie studiów doktoranckich. Stypendysta Polskiego Towarzystwa Artroskopowego 2018r. Uczestnik wielu szkoleń i konferencji krajowych jak i zagranicznych m.in.: szkolenie z USG stawów biodrowych u niemowląt StolzAlpe u prof. Graffa, szkolenie z technik artroskopowych barku i kolana w Yorku, szkolenie z protezoplastyki połowiczej stawu kolanowego Oxford oraz protezoplastyki stawu ramiennego (Zimmer)) itp. Ostatnio instruktor kursów artroskopowych- CEM Warszawa 2018. Autor i współautor artykułów w czasopismach medycznych. Od 2017 związany zawodowo z kadrą narodową siatkówki polskiej. Głównym zainteresowaniem ortopedycznym są urazy sportowe i zmiany zwyrodnieniowe stawów kolanowych, biodrowych, barkowych i skokowych. Specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów rekonstrukcyjnych przy użyciu artroskopu: rekonstrukcje ACL, naprawy stożka rotatorów, leczenie niestabilności stawu barkowego.

ortopeda Łukasz Lipiński

lek. Łukasz Lipiński
Ortopeda

Telefon: 42 671 77 77, 502 031 022, 574 486 140
Koszt wizyty: 180 zł


Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, student studiów doktoranckich, asystent w Klinice Ortopedii i Ortopedii Dziecięcej w Łodzi. W ortopedii interesuje się operacyjnym zaopatrywaniem urazów sportowych u profesjonalnych i amatorskich sportowców oraz wpływem treningu motorycznego na profilaktykę urazów. Stypendysta organizacji ISAKOS, San Diego, 2015r. Członek organizacji: PTArtro, PTOiTr, ISAKOS, ESSKA. Uczestnik międzynarodowych kursów. Były wspinacz sportowy, freediver.

Specjalista Ortopeda Traumatolog Adam Kwapisz

dr n. med. Adam Kwapisz
Specjalista ortopeda traumatolog

Telefon: 42 671 77 77, 574 486 140
Koszt wizyty: 220 zł


Asystent Kliniki Ortopedii i Ortopedii Dziecięcej CKD UM w Łodzi. Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, na którym to uzyskał również tytuł Doktora Nauk Medycznych. Zawodowo zajmuje się wszelkiego rodzaju urazami, złamaniami, chorobą zwyrodnieniową, artroskopią w obrębie barku i łokcia. Specjalizuje się również w urazach sportowych kolana. Uczestnik licznych kursów w Polsce i za granicą. Odbył staże pod opieką: P.Randelli (Mediolan), N.van Dijk (Amsterdam), S.Rodeo (USA). Członek towarzystw: PTOiTr, AAOS, ESSKA, SICOT i PPOS. Pierwszy Polak, który zdał światowy egzamin z ortopedii SICOT Diploma

Specjalista Ortopeda Traumatolog Paweł Flont

dr n. med. Paweł Flont
Specjalista Ortopeda Traumatolog

Telefon: 42 671 77 77, 502 031 022, 574 486 140
Koszt wizyty: 220 zł


Adiunkt w Klinice Ortopedii i Truamatologii Instyutu „Centrum Zdrowia Matki Polk”. Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, na którym obronił z wyróżnieniem  tytuł Doktora Nauk Medycznych. Zajmuje się ortopedią chirurgią urazową młodzieży i dzieci. Moje zainteresowania zawodowe obejmują: leczenie zachowawcze i operacyjne pacjentów z mózgowym porażeniem dziecięcym (podanie toksyny botulinowej, operacje rekonstrukcji biodra i osteotomii kości długich,zabiegi z transferem ścięgien i mięśni w przebiegu ręki spastycznej, rekonstrukcje stopy), leczenie operacyjne wad ręki (syndactylie, palce dodatkowe, deformacje palców, hipoplazje kciuka, ręka rozszczepiona i inne), leczenie zachowawcze i operacyjne wad narządu ruchu (dysplazja stawów biodrowych, stopa końsko-szpotawa) leczenie operacyjne złamań u dzieci, leczenie urazów sportowych głównie stawu skokowego i kolanowego, leczenie operacyjne narządu ruchu w przebiegu innych chorób nerwowo-mięśniowych, leczenie operacyjne urazów i dysfunkcji ręki po urazach (rekonstrukcje ścięgien i nerwów), leczenie zmian kostnych u dzieci.


Uczestnik licznych zagranicznych kursów i stażów.
Członek towarzystw PTOiTr sekcji ortopedii dziecięcej, SICOT.

ortopeda Radosław Grabowski

lek. Radosław Grabowski
Ortopeda

Telefon: 42 671 77 77, 574 486 140
Koszt wizyty: 180 zł


Asystent w Klinice Ortopedii Szpitala USK im. WAM w Łodzi. Poprzednio asystent w Klinice Ortopedii i Ortopedii Dziecięcej Szpitala CKD w Łodzi. Laureat stypendiów ISAKOS – Carlsbad (USA), Polskiego Towarzystwa Artroskopowego oraz stypendium Joint Preservation Congress. Stypendia zagraniczne z zakresu artroskopii, rekonstrukcji więzadeł oraz biologicznych metod leczenia uszkodzeń chrząstki stawowej w OASI Bioresearch Foundation – Mediolan (Włochy) oraz w The MIS Minimally Invasive Surgery – Saloniki (Grecja). Obszar zainteresowań medycznych to urazy sportowe, rekonstrukcje więzadeł kolana, metody regeneracji chrząstki stawowej, biologiczne metody wspomagające leczenie chorobę zwyrodnieniową stawów. Instruktor kursów ortopedycznych (cadaverowych) z zakresu artroskopii stawu kolanowego i barku. Staże w klubach piłkarskich Los Angeles Galaxy (USA), PAOK Saloniki (Grecja). Lekarz reprezentacji Tahiti U20 podczas Mistrzostw Świata w piłce nożnej do lat 20. Lekarz klubowy Widzew Łódź S.A.

Ortopeda Krzysztof Andrzejewski

dr n. med. Krzysztof Andrzejewski
Ortopeda

Telefon: 42 671 77 77, 502 031 022, 574 486 140
Koszt wizyty: 200 zł


specjalista ortopeda traumatolog, chirurg ręki Miłosz Andrzejewski

dr n. med. Miłosz Andrzejewski
Specjalista ortopeda traumatolog, chirurg ręki

Telefon: 42 671 77 77, 502 031 022, 574 486 140
Koszt wizyty: 200 zł


Starszy asystent Klinki Chirurgii Ręki Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, w której pracuje od 12 lat, od czasu ukończenia stażu podyplomowego. Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Specjalizuje się w urazach i chorobach ręki. Zajmuje się leczeniem operacyjnym i zachowawczym schorzeń ręki takich jak: zespół kanału nadgarstka, zespół rowka nerwu łokciowego, choroba Dupuytrena, choroba de Quervaina, palce zatrzaskujące, łokieć tenisisty i golfisty, deformacje pourazowe ręki, przykurcze palców, świeże i zastarzałe uszkodzenia ścięgien, złamania w obrębie przedramienia, nadgarstka, śródręcza i palców, choroba zwyrodnieniowa stawów, torbiele i guzy w obrębie ręki.

ortopeda Jędrzej Lesman

dr n. med. Jędrzej Lesman
Ortopeda

Telefon: 42 671 77 77, 502 031 022, 574 486 140
Koszt wizyty: 150 zł


Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Specjalizuje się w ortopedii i traumatologii narządu ruchu w szpitalu im. WAM w Łodzi. Uczestnik studiów doktoranckich na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Stypendysta programu Erasmus, w ramach którego odbył staż w Clinica dell'Ortopedia na Uniwersytecie w Mediolanie, Włochy. Odbył staż w Institute of Special Orthopedics w Chennai, Indie. Czynny uczestnik licznych konferencji naukowych oraz kursów doskonalących. Członek PTArtro, PTOiTR oraz SICOT. W pracy zawodowej interesuje się głównie ortopedią sportową i zachowawczymi metodami leczenia choroby zwyrodnieniowej. Wykonuje zabiegi mezoterapii w obrębie kręgosłupa. Prywatnie spędza czas aktywnie, próbując wszelkich form sportu, od piłki nożnej po kitesurfing i wspinaczkę.

ortopeda Krzysztof Małecki

dr n. med. Krzysztof Małecki
Ortopeda

Telefon: 42 671 77 77, 502 031 022, 574 486 140
Koszt wizyty: 200 zł


Adiunkt w Klinice Ortopedii i Traumatologii z Pododdziałem Chirurgii Ręki dla Dzieci Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Specjalizuję się przede wszystkim w ortopedii dziecięcej, zajmuję się leczeniem operacyjnym i nieoperacyjnym m.in.:dysplazji stawu biodrowego, wrodzonej stopy końsko-szpotawej, mózgowego porażenia dziecięcego, wrodzonej łamliwości kości, innych wad wrodzonych i nabytych stóp, wad wrodzonych i nabytych ręki, chorób stawu biodrowego wieku rozwojowego, urazów kolana i stawu skokowego, złamań w obrębie narządu ruchu, urazów ręki, zapaleń stawów, torbieli i innych zmian kostnych, wad postawy i zaburzeń osi kończyn Wykonuje usg narządu ruchu oraz usg stawów biodrowych u niemowląt w profilaktyce dysplazji stawów biodrowych. Jest członkiem Sekcji Dziecięcej Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Ręki.

ortopeda Andrzej Świniarski

lek. Andrzej Świniarski
Ortopeda

Telefon: 42 671 77 77, 502 031 022, 574 486 140
Koszt wizyty: 150 zł


ortopeda Patrycja Szkutnik

lek. Patrycja Szkutnik
Ortopeda

Telefon: 42 671 77 77, 502 031 022, 574 486 140
Koszt wizyty: 150 zł


Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, lekarz rezydent w Klinice Ortopedii i Traumatologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. WAM.Główne obszary zainteresowań zawodowych to leczenie urazów i chorób stawu skokowego i stopy, artroskopowe leczenie urazów stawu kolanowego i barku. Jedna z nielicznych ortopedów szkolących się w nowoczesnych metodach protezoplastyki stawu skokowego. Członek Polskiego Towarzystwa Artroskopowego, European Society of Sports Traumatology, Knee Surgery and Arthroscopy, uczestniczka wielu konferencji ogólnopolskich i międzynarodowych z zakresu nowoczesnych metod leczenia urazów ortopedycznych i wykorzystania metod ortobiologicznych w leczeniu zachowawczym (m. in. ESSKA Congress, Glasgow 2018, zjazdy Polskiego Towarzystwa Artroskopowego). Uczestniczka zagranicznych staży dedykowanych najnowszym metodom leczenia problemów stawu skokowego i stopy, m. in. w Szwajcarii, Grecji czy Włoszech.

ortopeda Artur Stronias

lek. Artur Stronias
Ortopeda

Telefon: 42 671 77 77, 502 031 022, 574 486 140
Koszt wizyty: 150 zł


ortopeda Rafał Długozima

lek. Rafał Długozima
Ortopeda

Telefon: 42 671 77 77, 502 031 022, 574 486 140
Koszt wizyty: 150 zł


Lekarz w Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu USK im. WAM. Absolwent wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Zainteresowany leczeniem oraz profilaktyka urazów w sporcie. Pełni funkcję lekarza drużyny sekcji piłkarskiej klubu ŁKS Łódź.

ortopeda Michał Piotrkowski

lek. Michał Piotrkowski
Ortopeda

Telefon: 42 671 77 77, 502 031 022, 574 486 140
Koszt wizyty: 120 zł


Lekarz rezydent w Klinice Ortopedii i Traumatologii Szpitala im. WAM Łódź. Ukończony kierunek lekarski Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Dziedziny w ortopedii, którymi się zajmuję: operacyjne leczenie złamań, urazy stawów kolanowych i skokowych, medycyna sportowa, leczenie ortobiologiczne, leczenie choroby zwyrodnieniowej stawów, osteoporoza i ortopedyczne zaopatrzenie złamań osteoporotycznych. Prywatnie zainteresowania - sporty walki i sporty siłowe. Wieloletni zawodnik i reprezentant kraju w judo i trójboju siłowym.

ortopeda Łukasz Zgoda

lek. Łukasz Zgoda
Ortopeda

Telefon: 42 671 77 77, 502 031 022, 574 486 140
Koszt wizyty: 150 zł


Lekarz w Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu USK im. WAM.
Główne zainteresowania to: operacyjne leczenie złamań, urazy stawów kolanowych i skokowych, urazy sportowe, leczenie chorób zwyrodnieniowych.

Specjalista Ortopeda Traumatolog Marek Drobniewski

dr n. med. Marek Drobniewski
Specjalista Ortopeda Traumatolog
Specjalista medycyny sportowej

Telefon: 42 671 77 77, 502 031 022, 574 486 140
Koszt wizyty: 200 zł
Zaświadczenie sportowe: 150 zł


Obszar zainteresowań: endoprotezoplastyka stawu biodrowego i kolanowego, choroba zwyrodnieniowa stawów, medycyna sportowa. Afiliacja: Adiunkt - Klinika Ortopedii i Ortopedii Dziecięcej, CKD, Uniwersytet Medyczny w Łodzi. Reprezentacja Polski w Piłce Nożnej Plażowej – PZPN. Specjalizacja: 2010r. - Ortopedia i Traumatologia Narządu Ruchu, 2013r. – Medycyna Sportowa. Doktorat: 2008r. - Uniwersytet Medyczny w Łodzi. Uczelnia: 2002r. - Uniwersytet Medyczny w Łodzi. Członek Towarzystw: PTOiTr, PTMS, SICOT, AAOS, AAHKS. Recenzent Czasopism International Ortopaedics. Komitet Redakcyjny Journal of AAOS – wydanie polskie.

specjalista ortopeda traumatolog Jan Bielicki

dr n. med. Jan Bielicki
Specjalista ortopeda traumatolog

Telefon: 42 671 77 77, 502 031 022, 574 486 140
Koszt wizyty: 200 zł


Absolwent Wydziału Lekarskiego Łódzkiej Akademii Medycznej -rocznik 2000. Specjalizację w dziedzinie Ortopedii i Traumatologii uzyskał w roku 2009. Doświadczenie operacyjne zdobywał w Miejskim Centrum Medycznym im. Karola Jonshera w Łodzi i w Medical Magnus Clinic. Członek Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego. W roku 2001 ukończył Szkołę Podchorążych Rezerwy, gdzie pełnił funkcję Zastępcy Dowódcy Plutonu. W latach 2005-2007 lekarz klubowy sekcji piłkarskiej ŁKS. Uczestnik licznych kursów krajowych i międzynarodowych. Posiadacz licznych certyfikatów Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego, w zakresie Ultrasonografii Układu Ruchu.W roku 2010 ukończył na Politechnice Łódzkiej Studia Podyplomowe „Zarządzanie Służbą Zdrowia i Elementy Techniki Medycznej” z wynikiem bardzo dobrym.Na co dzień zajmuje się leczeniem urazów, ze szczególnym uwzględnieniem urazów sportowych oraz choroby zwyrodnieniowej stawów. Główne zainteresowania naukowe to leczenie operacyjne ścięgna Achillesa, po uszkodzeniu urazowym, oraz leczenie tendinopatii ścięgna Achillesa.
Zainteresowania: Sporty Walki, Strzelectwo Sportowe.

specjalista ortopeda traumatolog Michał Zankowicz

lek. Michał Zankowicz
Specjalista ortopeda traumatolog

Telefon: 42 671 77 77, 502 031 022, 574 486 140
Koszt wizyty: 180 zł


Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Szkolenie specjalizacyjne odbywałem w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Zgierzu. Obecnie jestem asystentem w Oddziale Ortopedyczno Urazowym Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Skierniewicach. W codziennej pracy zajmuję się diagnostyką oraz leczeniem chorób i urazów narządu ruchu. Szczególnie interesuję się operacyjnym zespalaniem złamań, leczeniem zmian zwyrodnieniowych stawów oraz zabiegami artroskopowymi. Jestem osobą otwartą i kontaktową. Dobro pacjenta jest dla mnie najważniejsze. Stale poszerzam swoją wiedzę i umiejętności na konferencjach oraz kursach. Członek towarzystw: PTOiTr, PTArtro, IBRA.

Ilona Wagner-Olszewska

lek. Ilona Wagner-Olszewska
Ortopeda

Telefon: 42 671 77 77, 502 031 022, 574 486 140
Koszt wizyty: 150 zł


Ukończyła studia na kierunku Lekarskim Wydziału Wojskowo-Lekarskiego UMED w Łodzi. Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Fizjoterapia Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie młodszy asystent w Klinice Ortopedii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. WAM. Koordynator badań klinicznych m.in. Calypso, Monovisc. Członek Polskiego Towarzystwa Artroskopowego, Krajowej Izby Fizjoterapeutów. Założycielka i kilkuletni Członek Zarządu Ogólnopolskiego Studenckiego Towarzystwa Ortopedycznego, pomysłodawca sekcji fizjoterapii OSTO. Podkreśla znaczenie fizjoterapii w usprawnianiu pacjentów ortopedycznych oraz istotę współpracy między ortopedą i fizjoterapeutą. Zafascynowana biomechaniką, analizą chodu, siecią mięśniowo-powięziową. Interesuje się artroskopowym leczeniem schorzeń barku, rekonstrukcją więzadeł stawu kolanowego, metodami biologicznymi wspomagającymi leczenie choroby zwyrodnieniowej. Ukończyła kursy specjalistyczne, m. in. USG narządu ruchu – kończyna górna, PNF, Kinesiology Taping. Odbyła staż pod kierownictwem profesora Pietro Randelli w Instituto Ortopedico Gaetano PINI w Mediolanie. W wolnym czasie miłośniczka wszelkich form aktywności fizycznej, podróży i fotografii.

Bartosz Chlebanowski

lek. Bartosz Chlebanowski
Ortopeda

Telefon: 42 671 77 77, 502 031 022, 574 486 140
Koszt wizyty: 120 zł


Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Aktualnie młodszy asystent w Klinice Ortopedii i Traumatologii narządu ruchu USK im. WAM w Łodzi. Swoją praktykę ortopedyczną rozpoczynał w Szpitalu Powiatowym im. Dr Tytusa Chałbińskiego w Zakopanem, gdzie miał do czynienia z szerokim spektrum urazów sportowych. Absolwent kursu Elektrofizjologii w ośrodku Akson. Swoją praktykę w zakresie badań neurofizjologicznych odbył w USK im. Mikołaja Kopernika w Krakowie. Uczestniczył w wolontariatach medycznych w krajach misyjnych w tym: Papua Nowa Gwinea, Boliwia, Indie. Uczestnik multidyscyplinarnych projektów badawczych w Papui Nowej Gwinei nad gruźlicą kręgosłupa oraz miopatiami. Uczestnik licznych konferencji i kursów krajowych i zagranicznych m. in.: kurs USG kolana, kurs artroskopii. Autor publikacji naukowych. Odznaczony przez Ministra zdrowia odznaką honorową „Za zasługi dla Ochrony Zdrowia”. Poza pracą zawodową i naukową jego hobby również stanowi sport. Uczestniczy w zawodach krajowych i międzynarodowych w: triathlonie, zawodach biegowych oraz kolarskich. Wcześniej czynny zawodnik narciarstwa zajazdowego.

radiolog Jan Sokal

lek. Jan Sokal
Radiolog

Telefon: 42 671 77 77, 502 031 022, 574 486 140
Koszt wizyty: wg. cennika USG


Specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej Piotr Grzelak

prof. UM dr hab. n. med. Piotr Grzelak
Specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej

Telefon: 42 671 77 77, 502 031 022, 574 486 140
Koszt wizyty: wg. cennika USG


radiolog Jakub Żabierek

lek. Jakub Żabierek
Radiolog

Telefon: 42 671 77 77, 502 031 022, 574 486 140
Koszt wizyty: wg. cennika USG


radiolog Michał Podgórski

dr n. med. Michał Podgórski
Radiolog

Telefon: 42 671 77 77, 502 031 022, 574 486 140
Koszt wizyty: wg. cennika USG


Jestem rezydentem ostatniego roku radiologii i diagnostyki obrazowej. Na co dzień pracuję w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi gdzie dodatkowo pełnię funkcję adiunkta naukowego realizując Grant Narodowego Centrum Nauki (SONATA). W 2014 roku ukończyłem z wyróżnieniem wydział lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Już na stażu rozpocząłem pracę w Katedrze Anatomii gdzie przez 4 lata uczyłem studentów anatomii. Już po roku od ukończenia studiów obroniłem z wyróżnieniem stopień doktora nauk medycznych. Od czterech lat jestem również trenerem na kursach USG prowadzonych w Szkole Diagnostyki Obraz (Poznań) oraz PAKT (Katowice) gdzie uczę lekarzy i fizjoterapeutów obrazowania układu mięśniowo-szkieletowego. Moje hobby to badania naukowe i popularyzowanie nauki. Jestem autorem ponad 50 artykułów naukowych. Ponadto zająłem 3 miejsce w ogólnopolskim konkursie FamLab otrzymując przy tym nagrodę publiczności.

specjalista neurolog Justyna Pigońska

dr n. med. Justyna Pigońska
Specjalista neurolog

Telefon: 42 671 77 77, 502 031 022, 574 486 140
Koszt wizyty: 200 zł


Jest specjalistą z bogatym doświadczeniem neurofizjologicznym. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych polskich i zagranicznych konferencjach naukowych. Autorka publikacji na temat uszkodzeń nerwów obwodowych, wielokrotny wykładowca na kursach i konferencjach polskich i zagranicznych. Prowadzi szkolenia z zakresu EMG dla lekarzy i techników. W 2001 roku ukończyła kurs EMG, a w 2006 roku uzyskała licencję nr 97. Natomiast w 2003 roku ukończyła kurs z zakresu potencjałów wywołanych, a w 2013 uzyskała licencję PW nr 44. w 2009 roku obroniła pracę doktorską na temat „ Droga do rozpoznania stwardnienia zanikowego bocznego w warunkach polskich”.
Swoją pracę traktuje z pasją. Cechuje ją niezwykła empatia w stosunku do pacjenta.

specjalista neurochirurg Jan Fortuniak

dr n. med Jan Fortuniak
Specjalista neurochirurg

Telefon: 42 671 77 77, 574 486 140
Koszt wizyty: 250 zł


Dr n. med Jan Fortuniak ukończył z wyróżnieniem Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W 2008 roku uzyskał tytuł doktora nauk medycznych. W 2012 roku ukończył specjalizację z neurochirurgii. Pracuje w Oddziale Neurochirurgii Szpitala im. Barlickiego w Łodzi oraz współpracuje ze szpitalem SALVE w Łodzi. Posiada prestiżowy Europejski Certyfikat Neurochirurgii, który jest świadectwem ukończenia kursów z neurochirurgii i zdania egzaminów Europejskiego Towarzystwa Neurochirurgów (EANS). Zajmuje się leczeniem guzów mózgu, tętniaków naczyń mózgowych, chorobami nowotworowymi i zwyrodnieniowymi kręgosłupa oraz chorobami nerwów obwodowych.

specjalista neurochirurg Jakub Jankowski

lek. Jakub Jankowski
Neurochirurg

Telefon: 42 671 77 77, 574 486 140
Koszt wizyty: 120 zł


Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Lekarz rezydent Kliniki Neurochirurgii, Chirurgii Kręgosłupa i Nerwów Obwodowych USK im. WAM w Łodzi. Zawodowe i naukowe zainteresowania: chirurgia kręgosłupa w chorobie zwyrodnieniowej, małoinwazyjne leczenie złamań - w tym osteoporotycznych, chirurgia nerwów obwodowych, leczenie bólu, wspomaganie leczenia migreny za pomocą blokad zwoju skrzydłowo-podniebiennego. Uczestnik licznych konferencji naukowych oraz kursów doskonalących. Członek towarzystw naukowych: PTNch, AAOS, NASS. Prywatnie koszykarz amator.

Chirurg dziecięcy Zelga Marta

lek. Marta Zelga
Chirurg dziecięcy

Telefon: 42 671 77 77, 574 486 140
Koszt wizyty: 150 zł


Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Studentka stacjonarnych studiów doktoranckich na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Aktualnie lekarz rezydent w Klinice Chirurgii, Urologii Dziecięcej i Transplantologii Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Autorka i współautorka publikacji naukowych. Dbając o najwyższą jakość usług, swoją wiedzę i umiejętności cały czas poszerza poprzez czynny udział w kursach doskonalących oraz konferencjach naukowych. W chirurgii dziecięcej szczególnie interesuje się chirurgią noworodka oraz zaburzeniami motoryki przewodu pokarmowego. Leczone choroby: przepuklina pachwinowa, przepuklina pępkowa, wodniak jądra, powrózka nasiennego, stulejka, niezstąpienie jąder, jądra wędrujące, oparzenia, zmiany skórne, znamiona, zmiany podskórne, wady wrodzone, zaparcia, zaburzenia oddawania stolca, ropnie, wrastające paznokcie

Specjalista chorób wewnętrznych, kardiolog Rosiak Marcin

dr n. med. Marcin Rosiak
Specjalista chorób wewnętrznych, kardiolog

Telefon: 42 671 77 77, 502 031 022, 574 486 140
Koszt wizyty: 180 zł


Starszy asystent w Klinice Elektrokardiologii Regionalnego Centrum Chorób Serca im. Dr S. Sterlinga w Łodzi. Zajmuje się leczeniem arytmii, niewydolności serca oraz nadciśnienia tętniczego. Przeprowadza kontrole rozruszników i kardiowerterów.

Specjalista reumatolog Anna Lewandowska-Polak

dr n. med. Anna Lewandowska-Polak
Specjalista reumatolog

Telefon: 42 671 77 77, 502 031 022, 574 486 140
Koszt wizyty: 200 zł


Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Związana z łódzką uczelnią od początku swojej pracy zawodowej. Była adiunktem w Klinice Immunologii, Reumatologii i Alergii, a obecnie pracuje w Klinice Reumatologii UM. Jest specjalistą chorób wewnętrznych, reumatologii i alergologii. Przez wiele lat leczyła głównie pacjentów cierpiących na choroby alergiczne, a obecnie pasjonuje się inną dziedziną immunologii klinicznej, to znaczy reumatologią. Zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób zapalnych stawów oraz układowych chorób tkanki łącznej, a także chorobą zwyrodnieniową stawów i osteoporozą.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Reumatologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.

Specjalista alergolog Marcelina Koćwin

Marcelina Koćwin
Alergolog

Telefon: 42 671 77 77, 502 031 022, 574 486 140
Koszt wizyty: 120 zł


Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w 2015r. W trakcie specjalizacji z alergologii w Klinice Chorób Wewnętrznych, Astmy i Alergii w USK nr 1 im. Barlickiego. Studentka studiów doktoranckich na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. W latach 2018-2019 studia doktoranckie realizowała na Uniwersytecie w Mediolanie.

W latach 2016-2019 kierowniczka Grantu Naukowo-Badawczego Polskiego Towarzystwa Alergologicznego. W 2016 r. laureatka nagrody za najlepszą pracę podczas Respiratory Forum w Rzymie. Autorka prac dotyczących szlaków sygnałowych w astmie oraz diagnostyki i leczenia astmy, alergicznego nieżytu nosa i atopowego zapalenia skóry. Wyniki swoich badań przedstawiała wielokrotnie na polskich i międzynarodowych kongresach naukowych.

Członek zarządu Sekcji Młodych Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, Członek Polskiego Towarzystwa Chorób Płuc, Europejskiej Akademii Alergologii i Immunologii Klinicznej (EAACI) oraz Europejskiego Towarzystwa Oddechowego (ERS), grupy ekspertów Interasma Scientific Network of Global Asthma Association (Inesnet) oraz recenzentka czasopisma Advances of Respiratory Medicine.

W codziennej pracy specjalizuje się przede wszystkim w leczeniu i monitorowaniu ciężkiej astmy, z uwzględnieniem terapii biologicznych. Podczas rocznego stażu w Klinice Chorób Oddechowych w Mediolanie prowadziła badania dotyczące oceny parametrów wentylacyjnych oraz odpowiedzi na leczenie biologiczne u pacjentów z ciężką astmą oraz powysiłkową nadreaktywnością oskrzeli, głównie z zastosowaniem ergospirometrii .

Diagnostyka wydolnościowa Piotr Kosielski

dr n. med Piotr Kosielski
Diagnostyka wydolnościowa

Telefon: 42 671 77 77, 502 031 022, 574 486 140
Koszt wizyty: od 170 zł


Lekarz zawodowej grupy kolarskiej CCC TEAM (UCI WT). Członek misji medycznej i uczestnik Igrzysk Olimpijskich Rio 2016. Od 2013 lekarz kadr narodowych w kolarstwie górskim, kolarstwie szosowym i parakolarstwie. Specjalista diagnostyki wydolnościowej. Prezes Polskiego Towarzystwa Ergospirometrii Sportowej. Załozyciel i prezes stowarzyszenia Medicycling. Pracownik naukowy Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Autro innowacyjnego programu monitoringu sportowo-medycznego bazującego na technologiach mobilnych mHealth. Na co dzień zajmuje się diagnostyką, profilaktyką oraz leczeniem sportowców zawodowych i amatorów, kompleksową oceną zawodników przed podpisaniem kontraktu oraz projektowaniem systemów monitoringu sportowo-medycznego dla klubów sportowych.

Fizjoterapeuta Joanna Kowalska

mgr Joanna Kowalska
Fizjoterapeuta

Telefon: 42 671 77 77, 502 031 022, 574 486 140
Koszt wizyty: wg. cennika rehabilitacji


Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi w roku 2015. Uczestniczka wielu konferencji naukowych i szkoleń specjalistycznych z zakresu ortopedii i fizjoterapii w ortopedii (m.in. ESSKA Congress, ESSKA ESMA – European Sports Medicine Associates, PTArto). Fizjoterapeuta Kadry Narodowej Seniorów w skokach do wody. Dyplomowana terapeutka manualna Terapii Manualnej wg standardów IFOMPT (), kontynuuje naukę tej metody na 3-letnim kursie rozwijającym. W pracy z pacjentami wykorzystuje różne metody pracy z tkankami miękkimi, techniki terapii manualnej, neuromobilizacje, suche igłowanie, flossing, pinoterapię, trening funkcjonalny, kinesiology taping.

Fizjoterapeuta Przybylak Katarzyna

dr n. med. Katarzyna Przybylak
Fizjoterapeuta

Telefon: 42 671 77 77, 502 031 022, 574 486 140
Koszt wizyty: wg. cennika rehabilitacji


Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Obecnie na studiach doktoranckich UM w Łodzi i studiach podyplomowych z zakresu przygotowania motorycznego w grach zespołowych w Katowicach. Zajmuję się głownie pacjentami z dolegliwościami narządu ruchu (po urazach, operacjach ortopedycznych, z zespołami bólowymi) wykorzystując terapię tkanek miękkich, trening funkcjonalny i elementy terapii manualnej holistycznej.

Fizjoterapeuta Hanna Klimczak

mgr Hanna Klimczak
Fizjoterapeuta

Telefon: 42 671 77 77, 502 031 022, 574 486 140
Koszt wizyty: wg. cennika rehabilitacji


Magister fizjoterapii, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Specjalizuje się w rehabilitacji pacjentów ortopedycznych, po urazach, operacjach i zabiegach, głównie z dolegliwościami narządu ruchu. Pracuje metodą PNF (przyjazne dla pacjenta techniki przywracania funkcji ruchowych w wyniku urazów lub chorób); wykonuje kinesiotaping (plastrowanie dynamiczne), terapię tkanek miękkich. Prowadzi również treningi funkcjonalne, programy rehabilitacji dopasowując ćwiczenia indywidualnie do każdego pacjenta.

Fizjoterapeuta Joanna Kapusta

mgr Joanna Kapusta
Fizjoterapeuta

Telefon: 42 671 77 77, 502 031 022, 574 486 140
Koszt wizyty: wg. cennika rehabilitacji


Absolwentka z wyróżnieniem Wydziału Wojskowo-Lekarskiego Kierunek Fizjoterapia Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w 2012 roku. Otrzymała Nagrodę Marszałka Województwa Łódzkiego za osiągnięcia w nauce. Tytuł doktora nauk medycznych otrzymała z wyróżnieniem w 2019 roku. Kierownik Pracowni Rehabilitacji Kardiologicznej i Ergonomii Wysiłku USK im. WAM Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Adiunkt w Klinice Chorób Wewnętrznych i Rehabilitacji Kardiologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Starszy Asystent w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. WAM – CSW w Łodzi. Członek międzynarodowych towarzystw: ACCA, EACVI, EAPC, EAPCI, HFA. Od wielu lat współpraca i opieka medyczna klubu piłkarskiego „Pelikan Łowicz”. Recenzentka międzynarodowych czasopism: IJC Heart and Vasculature, BMC Cardiovascular Disorders. Ukończyła liczne kursy z zakresu manualnych technik leczenia dyskopatii lędźwiowej, dysfunkcji stawu kolanowego, skokowego i barkowego, tapingu rehabilitacyjnego i sportowego, neuromobilizacji nerwów obwodowych, a także równowagi mięśniowej i sensomotoryki. Najważniejsze osiągnięcia w dziedzinie medycyny: Współudział w opracowywaniu najnowszych standardów postępowania u chorych z niewydolnością mięśnia sercowego opartych na telemonitoringu. Specjalizuje się w dolegliwościach bólowych kręgosłupa, rehabilitacji kardiologicznej, urazach sportowych, głównie stawów kolanowych, skokowych i barkowych oraz leczeniu zachowawczym choroby zwyrodnieniowej stawów. W swojej pracy do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, krok po kroku osiągając założony cel.

Fizjoterapeuta Julia Kwiatkowska

mgr Julia Kwiatkowska
Fizjoterapeuta

Telefon: 42 671 77 77, 502 031 022, 574 486 140
Koszt wizyty: wg. cennika rehabilitacji


Specjalizuje się w rehabilitacji pacjentów po zabiegach ortopedycznych, z urazami przeciążeniowymi stawów obwodowych jak i kręgosłupa, w tym profesjonalnie uprawiających sport. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Uczestniczka wielu konferencji naukowych i kursów z zakresu fizjoterapii w ortopedii. Kontynuuje naukę na 3 - letnim kursie terapii manualnej wg standardów IFOMPT- poziom I, MT I. W pracy z pacjentami wykorzystuje terapię tkanek miękkich, techniki terapii manualnej, trening funkcjonalny, pinoterapię, flossing, kinesiology taping. Trenuje triathlon, kolarstwo szosowe i biegi średniodystansowe.

Fizjoterapeuta Monika Gołdyn

mgr Monika Gołdyn
Fizjoterapeuta

Telefon: 42 671 77 77, 502 031 022, 574 486 140
Koszt wizyty: wg. cennika rehabilitacji


Absolwentka studiów magisterskich na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Specjalizuje się w rehabilitacji pacjentów z dolegliwościami narządu ruchu, po urazach, operacjach i zabiegach ortopedycznych. Ukończyła liczne kursy i szkolenia. W swojej pracy wykorzystuje terapie tkanek miękkich, terapie punktów spustowych, kinesiology taping, flossing i elementy treningu funkcjonalnego. Program rehabilitacji dobiera indywidualnie do każdego pacjenta. Jest fizjoterapeutką koszykarek klubu MUKS Widzew Łódź.

Fizjoterapeuta Łukasz Kapusta

mgr Łukasz Kapusta
Fizjoterapeuta

Telefon: 42 671 77 77, 502 031 022, 574 486 140
Koszt wizyty: wg. cennika rehabilitacji


Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, magister fizjoterapii. Specjalizuje się w rehabilitacji pacjentów ortopedycznych, po urazach, operacjach i zabiegach ortopedycznych. Pracuje głównie ze sportowcami oraz osobami amatorsko uprawiającymi sport. Ze względu na swoje przebyte kontuzje, urazy oraz zabiegi podczas 14- letniej gry w piłkę nożną - ma pogląd na pacjenta z obu stron. Wykorzystuje głównie terapię tkanek miękkich, punktów spustowych, elementy terapii manualnej oraz masażu głębokiego. Prowadzi również treningi funkcjonalne, przygotowanie sportowca pod daną dyscyplinę (głównie piłka nożna) oraz ogólne usprawnianie dostosowane indywidualnie do każdego pacjenta.

Fizjoterapeuta Klaudia Marchewa

Klaudia Marchewa
Fizjoterapeuta

Telefon: 42 671 77 77, 502 031 022, 574 486 140
Koszt wizyty: wg. cennika rehabilitacji


Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Obecnie w trakcie studiów magisterskich. Zajmuje się rehabilitacją pacjentów z dolegliwościami narządu ruchu. W swojej pracy wykorzystuje terapię tkanek miękkich, masaż, kinesiology taping, elementy terapii manualnej oraz ćwiczenia indywidualnie dopasowane do pacjenta. Obecnie w trakcie kursu Terapii Manualnej wg standardów IFOMPT.

Fizjoterapeuta Beata Dawidowska

mgr Beata Dawidowska
Fizjoterapeuta

Telefon: 42 671 77 77, 502 031 022, 574 486 140
Koszt wizyty: wg. cennika rehabilitacji


Specjalizuje się głównie w urazach ortopedycznych, leczonych zachowawczo jak i operacyjnie. Zajmuje się również pracą z zespołami przeciążeniowymi stawów obwodowych, entezopatiami, schorzeniami neurologicznymi, a także rożnego pochodzenia dysfunkcjami kręgosłupa. Poprzez 6-letnią pracę ze sportowcami w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Łodzi zdobyła doświadczenie w rehabilitacji urazów sportowych i odnowie biologicznej u piłkarzy, siatkarzy, koszykarzy, hokeistów i rugbistów. Swoją drogę rozpoczęła już jako czynny zawodnik, zaczynając od tańca sportowego z elementami akrobatyki, a kończąc na piłce siatkowej. Poprzez różne urazy i kontuzje, poznała na własnej skórze kolejne etapy rehabilitacji. W swojej pracy wykorzystuje głównie elementy terapii manualnej, neuromobilizację, masaż głęboki, suche i głowanie, pinopresurę, medical flossing oraz kinesiotaping. Prowadzi ćwiczenia usprawniające a także trening funkcjonalny pod daną dyscyplinę(szczególnie piłka nożna, piłka siatkowa i windsurfing).Obecnie jest w trakcie 3-letniego kursu terapii manualnej wg standardów IFOMPT-poziom MT I. W sezonach 2016-2019 pełniła opiekę nad zespołem Centralnej Ligi Juniorów UKS SMS Łódź. W sezonie 2016-2017 opiekowała się zespołem I ligi koszykarek ŁKS SMS Łódź. W roku 2016 przez kilka miesięcy pomagała w przygotowaniu do Ekstraligi Kobiet w piłce siatkowej Budowlanym Łódź.

Fizjoterapeuta Monika Barwińska

Monika Barwińska
Fizjoterapeuta

Telefon: 42 671 77 77, 502 031 022, 574 486 140
Koszt wizyty: wg. cennika rehabilitacji


Dyplomowany fizjoterapeuta z ponad 25 letnim stażem pracy w zawodzie. ​Dyplomowany hirudoterapeuta (leczenie pijawką lekarską).​ Zajmuje się rehabilitacją po urazach ortopedycznych i zabiegach operacyjnych. Pomaga pacjentom cierpiącym na zespoły bólowe i po operacjach kręgosłupa szyjnego, bóle głowy, zmiany zwyrodnieniowe aparatu ruchu i dysfunkcje stóp. W swojej pracy wykorzystuje wiedzę uzyskaną na licznych kursach i szkoleniach w kraju i za granicą. Stosuje masaż, terapię tkanek miękkich, terapię manualną, ćwiczenia indywidualne, kinesiology taping, techniki osteopatyczne.​ Specjalizuje się w badaniu stóp. Wykonuje profesjonalne, indywidualne wkładki do obuwia - profilaktyczne, korekcyjne i dla sportowców. Szkolona przez najlepszych specjalistów z Francji.

Fizjoterapeuta Hubert Gołąbek

mgr Hubert Gołąbek
Fizjoterapeuta

Telefon: 42 671 77 77, 502 031 022, 574 486 140
Koszt wizyty: wg. cennika rehabilitacji


Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, magister fizjoterapii oraz instruktor odnowy biologicznej. Specjalizuje się w pracy z pacjentami po urazach i zabiegach ortopedycznych, z zespołami bólowymi narządów ruchu, także z dziećmi. Ukończył liczne kursy w tym kierunku. W swojej pracy wykorzystuje terapię tkanek miękkich, masaż, elementy integracji strukturalnej, kinesiology taping oraz FDM. Prowadzi także trening funkcjonalny oraz pełną rehabilitację indywidualną. Przyjmuje również w Sieradzu. Fizjoterapeuta RTS Widzew

Fizjoterapeuta Łukasz Kisieliński

mgr Łukasz Kisieliński
Fizjoterapeuta

Telefon: 42 671 77 77, 502 031 022, 574 486 140
Koszt wizyty: wg. cennika rehabilitacji


Absolwent Fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Trener przygotowania motorycznego Elite Performance Institute. Certyfikowany terapeuta FIVB. Specjalizuję się w pracy z pacjentami po urazach ortopedycznych, Terapii Manualnej stawów obwodowych i kręgosłupa, fizjoterapii w urazach sportowych, terapii tkanech miękkich, treningu funkcjonalnym oraz treningu motorycznym. Ukończyłem liczne kursy specjalistyczne atakże uczestniczyłem w wielu konferencjach naukowych oraz akademiach trenerskich. W swojej pracy wykorzystuję liczne techniki Terapii Manualnej (wielu szkół), neuromobilizacje, PNF (proprioceptive neuromuscular facilitation), pracę na tkankach miękkich, suche igłowanie, flossing, kinesiology taping, trening funkcjonalny i motoryczny. Od 2005 roku pracuję jako fizjoterapeuta. Współpracowałem z licznymi klubami sportowymi (AZS OSRiS Kalisz, Start Kalisz, MUKS WIDZEW Łódź, Grembach Łódź), Szkołami Mistrzostwa Sportowego (SMS Spała, SMS Marcina Gortata), przychodniami medycznymi oraz Kadrą Narodową Siatkówki Plażowej.