Poznaj SPORTO

 

 

Diagnoza, leczenie, rehabilitacja

SPORTO jest łódzką przychodnią ortopedyczną. Zajmujemy się przede wszystkim leczeniem pacjentów z chorobami narządów ruchu. Ale nie tylko. Współpracują z nami specjaliści różnych dziedzin. Wszystko to dlatego, że do leczenia podchodzimy holistycznie, od trafnie stawianej diagnozy, poprzez skuteczne leczenie aż do przynoszącej rezultaty rehabilitacji. 

Zapraszamy do naszych dwóch placówek SPORTO w Łodzi: przy ulicy Miedzianej 13/15 i Antoniego Książka 18.

Specjaliści, lekarze, fizjoterapeuci

Zespół SPORTO to najlepsi specjaliści, lekarze i fizjoterapeuci, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje.

Bierzemy udział w sympozjach, kursach, wykładach. Wymieniamy nasze doświadczenie z kolegami z kraju i zza granicy. Dzięki temu jesteśmy na bieżąco z aktualną wiedzą i technologią.

Opieką medyczną otaczamy liczne kluby sportowe. Doświadczenie z pracy ze sportowcami wyczynowymi wykorzystujemy w codziennym leczeniu wszystkich naszych pacjentów.

Terapia biologiczna

Chętnie sięgamy po najnowsze metody leczenia zachowawczego. Proponujemy pacjentom najskuteczniejsze terapie biologiczne: osocze bogatopłytkowe (PRP), terapia przeciwzwyrodnieniowa, kwas hialuronowy,

Wkładki ortopedyczne

Wykonujemy wkładki ortopedyczne dostosowane do indywidualnego kształtu stopy dla dorosłych, dzieci i dla wymagających sportowców.

Terapia rezonansem magnetycznym w systemie MBST

Jako jedyni w województwie łódzkim dysponujemy rezonansem magnetycznym MBST, którego działanie pobudza procesy regeneracyjne tkanek i uśmierza ból.

Nauka w SPORTO

Ważne miejsce w SPORTO zajmuje też nauka. Jesteśmy ośrodkiem szkolącym studentów fizjoterapii podczas odbywanych u nas praktyk. Swoją wiedzę przekazujemy również lekarzom podczas organizowanych przez nas konferencji naukowych.

Badania kliniczne

Prowadzimy również badania kliniczne nad najnowszymi lekami.

Te wszystkie doświadczenia pogłębiają naszą wiedzę i dają większy komfort podczas leczenia pacjentów.

Współpraca ze SPORTO

Stawiamy na współdziałanie! Wierzymy w to, że razem można osiągnąć więcej. Dlatego właśnie jesteśmy otwarci na klientów biznesowych: kluby sportowe, szkoły sportowe czy uczelnie. 

Każdy taki partner to nowe wyzwania i nowe możliwości. Zdobywamy bezcenne doświadczenie, które później procentuje. Wszystko z myślą o naszych pacjentach.

Zobacz, z kim współpracujemy